Back to all events

TechMinds Breakfast by Wezeo

Wezeo Vám prináša nový koncept online a offline eventov zameraných na inovatívne technológie, networking a sebarozvoj pre vaše podnikanie v akejkoľvek oblasti, v ktorej potrebujete využiť inovatívne technológie 21.storočia.

Na eventoch sa dozviete viac o ľuďoch a firmách – inovátoroch, ktorým technológie a ich podnikavosť a jedinečnosť pomohli napredovať, a rozšíriť tak svoj biznis nielen na Slovensku, ale aj po celom svete.

GET YOUR TICKET FROM 89 €

About event

Event “TechMinds Breakfast by Wezeo” sa bude konať v stredu 22. marca o 8:30. Radi Vás uvidíme osobne a pohostíme v príjemnom prostredí Rivers Clubu na Dunaji. Budú Vás čakať bohaté raňajky a zaujímavá téma “Ako škálovať inovatívne techonologické tímy”, o ktorej si povieme viac na panelovej diskusii spolu s našimi inširatívnymi hosťami.

Veľkým problémom dnešnej doby v IT industry je nedostatok kvalitných softvérových štúdií na Slovensku aj vo svete, pričom nároky klientov s ambíciou vyvíjať kľúčové technologické produkty s dobrým uplatnením na trhu sa neustále stupňujú. Firmy preto postupne siahajú po možnosti “vychovať si” vlastné interné oddelenie zastrešované kvalitnými a spoľahlivými softvérovými štúdiami, akým je aj Wezeo. 

Túto problematiku Vám objasní jeho CEO Grigor “Grishi” Ayrumyan spolu s hosťami panelovej diskusie:

  • Ján Jursa, technický líder v rýchlo rastúcej spoločnosti Finax, ktorej stálym a spoľahlivým dodávateľom je práve technologické štúdio Wezeo.
  • Martin Horváth, CIO 365.banky, ktorý má pod palcom technológie a ktorého cieľom je práve rozvoj inovácie prostredníctvom 365.innohub-u.

Povedia nám viac o nedostatku kvalitných softvérových štúdií u nás aj vo svete, o stupňujúcich sa nárokoch klientov s ambíciou vyvíjať kľúčové technologické produkty s dobrým uplatnením na trhu, a tiež o možnosti “vychovať si” vlastné interné oddelenie zastrešované kvalitnými a spoľahlivými softvérovými štúdiami, akým je aj Wezeo.

V prípade problémov so vstupenkami, alebo so zadaním zľavového kódu, prosím, kontaktujte organizátorov eventu na tejto mailovej adrese – events@wezeo.com.
No a pokiaľ budete mať doplňujúce otázky k samotným eventom, písať môžete priamo na mailové adresy hrivnak@wezeo.com alebo klempa@wezeo.com

Tešíme sa na vás 💙

GET YOUR TICKET FROM 89 €
Let others know about this event

Don’t miss our upcoming events

Looking for a hand?

We offer you both of ours.

WORK WITH US