Back to all events

TechMinds Evening by Wezeo

Wezeo Vám prináša nový koncept online a offline eventov zameraných na inovatívne technológie, networking a sebarozvoj pre vaše podnikanie v akejkoľvek oblasti, v ktorej potrebujete využiť inovatívne technológie 21.storočia.

Na eventoch sa dozviete viac o ľuďoch a firmách – inovátoroch, ktorým technológie a ich podnikavosť a jedinečnosť pomohli napredovať, a rozšíriť tak svoj biznis nielen na Slovensku, ale aj po celom svete.

GET YOUR TICKET FROM 89 €

V poradí druhý event TechMinds Evening by Wezeo sa bude konať v stredu 07. júna o 18:00 v príjemnom prostredí coworkingu Perry Talents v Sky Park Offices.

V podvečernom čase sa budeme venovať téme “Ako si udžať lídrov vo firme”, ktorú rozoberieme aj na panelovej diskusii spolu s našimi inšpiratívnymi spíkerkami:

  • Táňa Ondrejková, co-founderka a CEO najväčšieho predajcu leteniek na Slovensku Pelikántravel.com
  • Lucia Šicková, co-founderka slovenského lídra v oblasti herného vývoja Pixel Federation a nadšenkyňa inovácií, vzdelávania, hier a udržateľného rastu
  • Ľudmila Guerin, CEE Strategy & Transformation – People & Change Senior Manager v PwC a prezidentka platformy HR comm prinášajúcej HR inovácie do biznis sveta a spoločnosti 

Tieto skúsené líderky nám povedia viac o nedostatku šikovných ľudí na trhu a odlive talentov do zahraničia, či o tom, kde a ako hľadať schopných ľudí, ktorí majú predpoklad byť lídrom vo svojej oblasti. Porozprávame sa tiež o tom, aké vlastnosti a kvality má mať človek, ktorý má potenciál stať sa prirodzeným lídrom, a ako ho udržať vo vašej firme alebo organizácii.

V prípade problémov so vstupenkami, prosím, kontaktujte organizátorov eventu na tejto mailovej adrese – events@wezeo.com.
No a pokiaľ budete mať doplňujúce otázky k samotným eventom, písať môžete priamo na mailové adresy hrivnak@wezeo.com alebo klempa@wezeo.com

Tešíme sa na vás 💙

GET YOUR TICKET FROM 89 €
Let others know about this event

Don’t miss our upcoming events

Looking for a hand?

We offer you both of ours.

WORK WITH US